Hizmetler | Alaoğlu Tasarım | Fikirlerinizi Tasarlar | Web Tasarım & Grafik Tasarım HizmetleriWeb Tasarım

Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

devam>>

 


Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır. Alaoğlu Tasarım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

devam>>


 Mobil Site

Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

devam>>

 
 Sosyal Medya Danışmanlığı

Alaoğlu Tasarım sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir paket halinde mevcuttur: ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlamanız için oluşturulmuş durumda.

devam>>


 Logo & Kurumsal Kimlik

Alaoğlu Tasarım olarak sizlere imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve bu kimliğin korunması gibi konular üzerinden hizmet vermekteyiz.

devam>>

 


 Kurumsal E-Posta (E-Mail) Hizmeti

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

devam>>

 


Arama Motoru Optimizasyonu

Hem site içi, hem de site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO planlamaları sayesinde sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek, hem de kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

devam>>

 


Google Adwords Reklamları

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Alaoğlu olarak Google Adwords hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmekteyiz.

devam>>Tıkla Hemen Ara!